| mygirllady a întrebat:

se apropie ziua prietenului meu, nu am nicio idee ce as putea sa ii fac, cadou. E fotbalist si are 24 de ani. Ma gandeam sa umplu apartamentul de lumanari si pe foi sa ii scriu idicatoare pana la dormitor, acolo sa fie un mesaj si niste sampanie. Si sa ii mai cumpar o bratara de argint unde sa scrie numele lui si o poza cu noi doi. Aveti alte idei? O prietena mi-a spus ca treaba cu lumanariile sa le faca baiatu, nu fata le face. dau fundita.

10 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Hai ca te scot eu din penibil; atat pe tine cat si pe cei care s-au ostenit sa-ti raspunda la intrebare intr-un mod stanjenitor. Fata, umpli apartamentul cu lumanari? Dar ce? Esti la inmormantare? Daca in cazul asta aprinzi lumanari, la mort, ce naiba mai aprinzi? Torte? Ai' de capu meu. Pe langa faptul ca-i un gest penibil si deloc romantic, il mai si afumi pe bietul om, ii imbibi bietii plamani cu fumul greoi rezultat din arderea cearei. El are nevoie de aer proaspat, pentru oxigenare si implicit erectie. Logic ca nu-ti mai vine de sex in timp ce te asfixiezi. O curculatie sanguina necorespunzatoare are ca drept urmare un penis lipsit de erectie. Fataa, sa-i scrii indicatoare? Pai, ce naiba, el e tirul si tu intersectia cu sens giratoriu? Fii serioasa. Daca pui indicatoare in casa, sa inteleg ca-n trafic o dai cu subintelesul? Off! O bratara de argint? O valoare materiala ca recompensa pentru un sentiment lantric? Nu corespunde, renunta la idee. Numele si-l cunoaste, iar poze mai aveti, deci nu-l surprinzi cu nimic. Prietena ta e mai incuiata decat tine. Nu-i cazul sa te superi pe mine, iti spun adevarul. Daca vrei sa faci un gest frumos, finut... Avand in vedere ca e fotbalist, poti apela cu incredere la un dus fierbine urmat de un masaj erotic. Imi ramai datoare.

| Hash001 a răspuns (pentru Hmmmm):

Intr-adevar, multe isi pierd virginitatea in bai si scari de blocuri. Ce lumanari laughing

| Ammy93 a răspuns:

Sa speram ca nu te ei dupa... cei de mai sus. Oricum treaba cu lumanarile merge si la o fata. Asta arata cat ti la el. Ce ar fi sa-l intrebi mai in gluma mai in serios ce si-ar dori. De ex: ai putea sa-l intrebi, dar tu sa ii dai de inteles ca i-ai cumparat deja cadoul. Poti sa spui ca ai vrea asa ca sa vezi daca va potriviti la ganduri. big grin. Si daca nu merge, poti sa spui ce "cadou" i-ai luat( inventezi unu). Si asa poate il poti pacali big grin. Succes

| MichelTelo a răspuns (pentru Ammy93):

Corect.Să nu se ia după ei.Adică măcar de ziua lui,ar putea să-l lase și pe el în pace,mai ales dacă vine obosit de la vreun meci,și a jucat toate alea nouăj*de minute...
Și dacă a luat și "galben",îți dai seama că vine și nervos, și sigur se bagă la un FIFA, să se mai calmeze nițel...

| popmirgea1999 a răspuns:

Fai un oral si l-ai rezolvat

| SpargPartzuri a răspuns (pentru popmirgea1999):

rolling on the floor) CORECT! Fa'i un oral cum nu i s-a mai facut pana acum

| IngeraşVerde a răspuns:

Merge foarte bine.
Dar nu baiatul face chestia cu lumanarile.
Fata cand crede ca este pregatita il asteapta acasa cu niste lumanari, luminile stinse, ceva de baut. desigur, in dormitor!

| CiprianTPU a răspuns:

Dupa cum se vede, raspunsurile celorlalti lasa de dorit happy. Sunt de varsta apropiata cu prietenul tau si iti spun sincer ca gestul tau ar fi foarte frumos. Partea cu lumanarile, sampania si indicatoarele suna super OK, eu unul as fi impresionat. Nu suntem noi barbatii chiar atat de greu de impresionat. Pe mine orice gest din partea partenerei ma impresioneaza iar unul asa de maret precum al tau m-ar da pe spate. Bafta multa!

| Zahar_Fara_1993 a răspuns:

Fai un orallaughing

| betty92 a răspuns:

E super ideea dar nu prea multa sampanie sa nu fie prea beat sa te satisfaca si pe tine daca tot te-ai ostenit atata sa ii faci p plac laughing