| Andrada_Barbu_1998 a întrebat:

Pe 8 septembrie e ziua prietenei mele cele mai bune si nu stiu ce sa-i iau cadou...Ea de ziua mea mi-a dat un tablou cu pozele noastre...Am nevoie de ajutor, va rog! Dau funta! happy

Răspuns Câştigător
| georgeta27 a răspuns:

Poti sa ii cumperi un tricou,o blza,cosmetice, o jucarie de plus, bijuterii, o iconita, o diploma pentru cea mai buna prietena sau o cana cu numele ei.cam atat, sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Un tricou pe care sa scrii cateva cuvinte care o caracterizeaza si care ii aduc aminte de momente frumoase. Uite aici mai multe detalii http://www.surprizewow.com/cadouri/bluza-handmade-cu-personalitate/

| pilifalexandru a răspuns:

Un portret facut in creion.

| alezander12 a răspuns:

Un ursulet unde sa fie imprimate pozele voastre! s-ar putea un colaj sau ceva! surpinde-o!