| blaackbutterfly a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor. Sâmbătă este ziua prietenei mele cele mai bune (14 ani) şi nu ştiu ce cadou să îi iau. Ceva idei interesante? MULŢUMESC MULT!:* Fundiţă pentru cel mai bun.

4 răspunsuri:
| Vichtory a răspuns:

Incearca ceva original si nu foarte scump cum ar fi:o clepsidra, bijuterii,un maiou ori o cana cu poza sa,un parfum, un portofel,un tablou,un glob de cristal,o pernutsa,un breloc pentru chei, o esarfa in culorile preferate, o carte pentru varsta ei, o cutie de ciocolata, un buchet de flori,,o trusa de machiaj daca ii place sa se macheze,o gentuta mica,haine,papuci, un ursuletz de plus funny; un carnetel( pe prima pagina poti sa scrii u ceva ), un mp3 (daca iti permiti, accseori,; o felicitare misto; da-le bani ori surprinde-le cu o petrecere.

| BiancaSiAtat a răspuns:

Daca e cea mai buna prietena a ta poti sai faci cadou, un tablou cu voi 2 ca sa aiba amintire.Asa am facut si eu si a fost foarte fericitahappy

| castraveteleLoim a răspuns:

Ai putea sa ii iei un colier sau o esarfa.Depinde ce ii place

| Bloapp a răspuns:

Hei, pai ma gandeam ca poate ii iei si tu un cd cu muzica ei preferata un tricou de la bershka sau o geanta sau o palarie. Uneori gestul conteaza mai mult decat cadoul. Poate o lumanare parfumata o agenda sau ceva de la un magazin de accesorii. Succes si petrecere frumoasa