| FuckinShit a întrebat:

Buna`! pe care persoane le considerati prieteni?
cel mai ingenios rs primeste funda.happy

Răspuns Câştigător
| VideoGame a răspuns:

Pe cei care nu fug de problemele tale ci iti spun probleme tale sunt si problemele mele pe cei care te sustin in orice moment si iti ia apararea pe cei care indiferent si la bine si la greu sunt acolo pentru tine cand esti nefericit sa faca ori ce sa te inveseleasca aceia sunt adevarati prieteni problema e ca in zilele noastre nu mai gasesti pe unu care sa te injunghie la un moment mai greu Prieteni adevarati sunt cei care tii faci in copilarie pana la moarte.Pentru mine acela este un prieten

7 răspunsuri:
| Carton a răspuns:

@BoyTPU
Cred ca ai dreptate, daca stau sa ma gandesc bine de tot, sunt foarte putini "prieteni adevarati"

| Robeee a răspuns:

Pe cei in care stiu ca pot avea incredere.

| MNIDenisa a răspuns:

Pe mamahappy

| wPapy a răspuns:

Pe prientenul meu Ionuttongue

| alexandra5251 a răspuns:

Prietenii sunt persoanele care iti sunt alaturi si la bine si la rau, te ajuta la nevoie ca zicala "prietenul la nevoie se cunoaste", te indruma spre bine si iti dau putere sa continui mereu. Sper ca te -am ajutat cu ceva, pa pa!

| HaXo24 a răspuns:

Acele persoane care orice s-ar intampla ar fi langa tine! Dar cu ce e Romania azi acest nr nu depaseste 100crying

| Hauhauhau a răspuns:

Eu ii consider prieteni pe cei cu care imi petrec timpul liber