| Foreverwithmyself a întrebat:

Peste câteva zile ma duc la o aniversare a unei prietene care împlineste 12 ani. Dati-mi niste sugestii de cadouri.
Ps:nu ii plac parfumurile, plusurile si esarfele

Răspuns Câştigător
| Blossom03 a răspuns:

Ar fi drăguț să-i dăruiești o ramă cu o poză/mai multe cu voi două, alături de o cutie Raffaelo de bomboane(cui nu-i plac?) și un tricou drăguț numai bun pentru vară. Baftă la cumpărături!

3 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Cred ca merge o cutie cu bomboane de ciocolata sau ceva de genu'. Cadoul in sine nu este atat de important in astfel de ocazii. In prim plan este atentia pe care i-o dai, felicitarile si, pur si simplu, prezenta ta acolo. Astea sunt lucruri care lasa amintiri peste timp.

| Florentina9210 a răspuns:

Un cocosel cu batul-n fund!

| smart01 a răspuns:

Salut,
Ai putea sa ii oferi un colaj cu mai multe fotografii care sa reprezinte momente frumoase pentru ea, pe care sa il inramezi frumos, bilete la vreun concert al unui artist care stii ca ii place sau, cum spunea cineva aici, un tricou haios, daca tot se apropie sezonul cald.
Uite, poti gasi multe tricouri pentru copii cu tot felul de imprimeuri
http://www.conserve.ro/cadouri-pentru-copii/