| Foreverwithmyself a întrebat:

Peste o saptamana ma duc la ziua de nastere a unei prietene care împlinește 12 ani. Ii place desenul si sa scrie povesti in engleza. Sugestii de cadouri?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Cumpara-i o carte de desen, cu modele de tablouri mai usuerele pentru ea.
Sau un carnet mai deosebit si un stilou pentru povestile ei.
Sau, un set bun de vopsele sau in ce deseneaza ea de obicei.

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

O tabletă de vreo 8 - 10 inchi, dacă nu are deja una. I-ar putea folosi la ambele pasiuni.

| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi un carnet din piele, calitativ și sofisticat si un stilou in care sa scrie povesti.

| Francesca1997 a răspuns:

Un tablou in care sa fie pictata in culori sau doar in creion negru