| Deliqueena a întrebat:

Buna!
Peste o luna si ceva vine Craciunul. Eu sunt foarte ocupata cu scoala si vreau sa ma apuc din timp sa caut si sa fac, cadouri.
Vreau sa le creez eu cadourile parintilor mei, dar nu stiu ce sa fac (pe langa felicitari).

Răspuns Câştigător
| LoVance0000 a răspuns:

Ai putea cumpara o rama pe care sa lipesti tu ceva creatii minuscule si sa pui poza familiei.Ca daca te gandesti bine poate tu faci un cadou mai feminin care nu se potriveste tatalui tau