| AndaBăă a întrebat:

Vine Crăciunul, știu că mai este o luna cam așa, dar vreau s-o iau din timp. Vreau să-i fac un cadou iubitului meu. I-am cumpărat un set : deodorant, gel de duș și cutie pentru cadouri. Acum, aș vrea să-i mi cumpăr ceva. mă gandeam sa fac ceva manual, făcut de mine. Dar nuștiu ce. Ce mă sfătuiți? Sau ce să-i mai cumpăr?
Funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

Scoate cateva poze cu voi doi, scrie cateva mesaje despre voi doi pe foi gen post-it si pune toate astea intr-o carte din care ai taiat si extras interiorul... un fel de book safe... uite aici la minutul 1 ce vreau sa spun https://www.youtube.com/watch?v=Edy3VKQ5AsI

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sincer te as sfatui sa faci altceva cadou de Craciun decat gel de dus si deodorant

| sufletdeing3r a răspuns:

Uite eu sunt baiat si ma gandesc ca mai bine sa-i cumperi ceva de imbracat sau un film de dragoste la care sa va uitati impreuna.winking

| DanaT1992 a răspuns:

Daca il iubeşti şi ţi mult la el daruieştei un ingeraş este ceva placut şi la tematica de Crăciun merge...