| 4Angëℓ4 a întrebat:

Hey! Vine Mos Nicolae, Craciunul si eu nu stiu ce cadouri sa le iau parintilor si fratelui meu ( are 7 ani ). Ceva sugestii? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Sărut mîna păi fratelui tău, dulciuri deoarece este mic, și poate ceva de îmbrăcat, sau ce trebuie la școală, părintilor, mamei tale un parfum dacă știi gusturile dînsei, și tatălui tău spumă de ras lame, after shave. Sau dacă aveți mașină, ceva accesorii cum ar fi: niște covorașe, sau un cd player, sau un volan ca la mașinile de formula 1, a m văzut la cineva in masină, și era super mișto.

| MarkusRay a răspuns (pentru BRG):

Volanul mai mult ti-l doresti tu nu?laughing)

Dar cum ai spus si tu, cadouri simple. Pana la urma gestul conteaza.