| Balonash_6308 a întrebat:

Azi este ziua unei prietene! Implineste 16 ani si nu stiu ce sa ii cumpar!
Ii place foarte mult culoarea roz! (Buget: 40 ron)

As vrea niste sugestii!

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall. La Multi Ani prietenei tale, si poti sa-i cumperi un lantisor de argint, si referitor la culoare, un sau o bluzita.Pa

| p1nk a răspuns:

Nu stiu daca zic bine gramatical. 16 oje de diferite culori...
sau ii poti lua un tricou du-te la TRN sau KENVELO sigur au tricouri dragute.Eu de ex i-am luat la o prietena o geanta de la trn, alteia un tablou cu noi 2 i-a placut ff mult