| anonim_4396 a întrebat:

Se apropie ziua de nastere a unei prietene. Implineste 14 ani... nu stiu ce ii pot lua... este mai spontana, independenta, in pas cu moda. Ma ajuta cineva cu niste sugestii?

3 răspunsuri:
| asdgfhresry a răspuns:

Ai putea sa ii faci un tablou. Scoti o poza cu voi 2, si cumperi un tablou. Eu asta i-am facut cadou prietenei mele, si i-a placut foarte tare. Sa ii iei ceva frumos, simbolic, ce va dura multi ani

| ruxybelle a răspuns:

Un ceas, o bratara sau un lant din argint :X exista la diverta niste ursuleti tatty teddy bear si scrie pe ei best friends, sunt foarte frumosiiwinking succes!

| Zăppă a răspuns:

Ai putea sa ii iei o esarfa de la Meli Melo