| Aneljkks a întrebat:

Buna, peste o saptamana voi merge cu prietenul meu acasă la părinții lui unde vom și sta câteva zile. As vrea sa ii iau un cadou mamei lui, dar nu stiu ce. Sugestii?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cosmetice

| Cozma_Aurora-irina_1962 a răspuns:

Bună, în primul rând să îi iei flori, asta apreciază orice mamă de băiat. Apoi, după buget: o cutie cu bomboane, de exemplu sau un parfum. Baftă îți doresc! Să fii amabilă, să te oferi să o ajuți la orice treabă, cât de mică, e rețetă sigură.

| Aneljkks explică (pentru Cozma_Aurora-irina_1962):

Mersi pentru răspunshappy e cam greu sa ii duc flori pentru ca părinții lui locuiesc in alta țara și probabil s-ar strica buchetul pe drum... Nici bomboanele nu cred ca vor rezista prea binelaughing Nu am un buget anume și ma gândeam la ceva decorație pentru casa, dar nu ma pricep. O sa iau in calcul ideea cu parfumul