| Sakura123 a întrebat:

prietena mea cea mai buna considera ca eu sunt prea serioasa...Dar nu este adevarat si din cauza asta m-am certat cu ea, dar ea este prea copilaroasa si este enervant!star VĂ ROG AJUTAȚI-MĂ! CUM MĂ POT ÎMPĂCA CU EA?

Răspuns Câştigător
| Sirzechs a răspuns:

Eu zic sa fi si tu foarte copilaroasa cu ea si sa o enervezi cand are ceva de facut, poate asa o sa te inteleaga. Daca se bucura cand o deranjezi inseamna ca nu ai ce ii face si accept-o asa cum elaughing.

1 răspuns:
| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Comunicarea sinceră şi amabilă este de cele mai multe ori "cheiţa fermecată" care poate deschide multe uşi încuiate.