| oanna_8063 a întrebat:

Ajutati-ma va rog. sad m-am certat cu prietena mea cea mai buna din cauza ca i-am scapat telefonul crying(( cum sa ma impac cu ea?straight face va rog mult

Răspuns Câştigător
| Zoet a răspuns:

Sincer, v-ati certat dintr`o prostie! oh go on

Impacati-va. Ce aveti de impartit?

Lasati trecutul...
S-a intamplat ceva cu telefonul?

Cred ca prietena ta e o fata copilaroasa,,, am si eu prietene de genul.

Pentru un telefon, se pierde o prietenie sad

Pe curand kiss Si bafta!

7 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

cumpara-i alt telefon

| Jessica a răspuns:

Asta e motiv? raised eyebrows Dar ce telefon avea? I-phone?
Prietenele cele mai bune nu trebuie sa se certe din cauza unor fleacuri. Spune-i ca iti pare foarte rau si ca nu se va mai repeta. Sau daca se aproprie ziua ei poti sa ii faci cadou un alt telefonhappy

| Alecssa a răspuns:

Daca prietenia voastra este destul de puternica nu ve.ti renunta acum la ea pentru un fleac ca asta. Las.o putin. Daca v.ati certat, acum aveti nevoie doar de cateva ore in care sa ve dati seama ca ati gresit, atat tu cat si ea, iar apoi va veti impaca, stai linistita oh go on NoROCK!

| MadnessCaffe a răspuns:

Daca te considera o prietena foarte buna, nu s-a fi suparat mai ales daca nu a fost din intentie.

Iti ceri scuze, ii spui ca nu ai vrut, doar s-a intamplat, daca nu intelege eu zic sa iti gasesti alta prietena laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cazul in care l-ai avariat, poti sa-i cumperi un telefon nou(daca ai posibilitati), dar daca nu l-ai avariat iti poti cere scuze si sa te revansezi.
Sper sa te impaci cu ea...Multa bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce idioata de prietena ai. Se spune ca cine se aseamana se aduna, scuze de insulta. Daca e asa buna prietena, nu te-ar fi luat in serios, ar fi inteles ca nu ai fost atenta si ar trece peste. Totusi, nu i-ai „furat" iubitul, doar ai scapat un trash de telefon care poate fi reparat si inlocuit, spre deosebire de prietenia voastra. Iar asta nu e un motiv sa va despartiti. Dar nu ne-ai spus cum a reactionat.

| oanna_8063 explică:

Multumesc de raspunsuri big hug