| MyaMyuka00 a întrebat:

Buna prieteni! Pe 15 februarie este ziua celei mai bune prietene ale mele si m-am gandit sa ii fac cadou un album cu fotografii cu noi si nu numai... Dupa cum se vede m-am apucat din timp insa mai vreau sa ii iau ceva - ce ar pute fi acel ceva? ca sincer nu nu aflu nimic daca o intreb pe ea gen ce si-ar dori. va rog sa nu puneti comentarii uracioase! FUNDA...

Răspuns Câştigător
| aryenutzaa a răspuns:

Poti sa ii iei un cd cu trupa ei preferata sau gandeste-te la unul din hobby-uri are si i-ai ceva legat de ele.

| MyaMyuka00 explică (pentru aryenutzaa):

Hmm da e si asta o idee! iti dau tie funda pentru raspunsurile tale m-am ajutat cel mai bine :*

| aryenutzaa a răspuns (pentru MyaMyuka00):

Multumesc

11 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Pe 15 februarie sunt si euhappy ii poti lua un tricou cu o poza cu voi doua, sau un bibelou foarte frumos

| MyaMyuka00 explică (pentru Niiiicu):

Aham multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-ai putea cumpara un tricon gen I LOVE MY BOYFRIEND eu am asa ceva dar este un fel de bluza(eu cred ca i-ar placea un tricou cu inimioare tot felul de replici etc)sper sa-i placa

| Camelisa a răspuns:

Ai avut o idee foarte buna! Ai putea sa incerci sa ii faci ziua mai frumoasa, mergi la ea big grin foloseste.te de niste baloane, pe care sa scrie cate ceva sau scoate.o undeva unde se asteapta cel mai putin sa fie dusa, fa.o fericita asa cum sti tu! big hug Mult succces!

| aryenutzaa a răspuns:

Daca gasesti sa cumperi sunt niste brelocuri care au doua parti una o pastrezi tu si una ea.

| MyaMyuka00 explică (pentru aryenutzaa):

E ff buna ideea! mersi big grin

| allynna17allynna a răspuns:

Sa stii ca acelasi lucru i.am luat eu iubitului meu cand am implinit doi ani de relatie. Un album cu 30 de poza cu noi si un breloc pentru chei tot la fel cu poza mea pe o parte si a lui pe cealalta. Ii poti lua o bratara de argint, ceva de imbracat. o jucarie, un set de cosmetice(gen creme, lotiuni), o cana personalizata(o poti cumpara gata facuta sau o poti face tu). Bafta si sa ne spui ce i-ai luat!

| MyaMyuka00 explică (pentru allynna17allynna):

Iti multumesc mult dar... faza e ca amandoua suntem fete e vorba doar de best friends happy

| MyaMyuka00 explică:

Am uitat sa mentionez ca nu e cu cerceii, ojele - un pic 1% baietoasa