| totulesteverde a întrebat:

K am si eu o problemabig grin. E ziua celei mai bune prietene ale mele si vreau sa-i fac cv special.Asa ca m-am gandit la un album foto doar cu noi 2. Dar nu am foarte multe poze cu ea pe calc asa ca vreau sa descarc cateva de pe contul ei de facebook. Ea primeste cv mesaj cand ii descarc pozele? pentru ca ar fi cam ciudat daca ar stiilaughing)

Răspuns Câştigător
| Sburatorul a răspuns:

Nu primeste nici un mesaj, stai linistita. big grin

3 răspunsuri:
| qTedy a răspuns:

O idee foarte buna cu un album foto
ii poti face pe calcu un video cu efecte si sa scrii ce simti pentru ea probabil o sa ii dea lacrimilesmug
sau ii poti cumpara o bratara a prieteniei love struck te-am pupat
ciuss:*

| DarksideGirl a răspuns:

Nu primeste nimic. este o idee foarte buna de de cadou.

| sellygomez94 a răspuns:

Nu va primi nimic.Nu te mai stresa.Pup