| AndreeaDeea1997 a întrebat:

puteti sa ma ajutari va rog?
Imi place un baiat doar ca eu sunt intr-o alta tara si el la fel si o sa ne vedem in vacanta de vara si nu stiu cum sa ii spun.
Daca puteti sa imi spuneti cum as putea sa ii demonstrez cea ce simt pentru el, si idea e ca nu stiu daca ma place numai ca cand vorbesc cu el fata in fara ma priveste intr-un mod placum.
Multumescù1

1 răspuns:
| anitza2000 a răspuns:

Nici o data nu vei putea sti daca te place, singura modalitate e sa ii spui fata in fata si sa observi reactia. Daca te place ar trebui sa faca primul pas dupa asta si sa fiti impreuna, dupa e usor.