| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat desi... e din alta parte.in vacanta de vara probabil ca ne vedem zilnic desi din cate stiu eu nu mai are pr cum imi dau seama daca ma place uneori ma priveste ciudat dar cand merg la disco asa face cu toate bine le ia la dans se baga in seama.ati putea sa-mi dati un sfat? fundita

Răspuns Câştigător
| Twp3w a răspuns:

Pai mai discutati si voi si dupa il intrebi daca are prietena! Si vezi ce zice daca zice nu, atunci il intrebi daca ar vrea sa aiba? Si daca zice da il intrebi vrei sa fi cu mine? kiss

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu acel baiat in persoana si vezi cum se poarta apoi decizi daca vrei sa ai ceva cu el.

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Cand vine incearca sa petreci cat mai mult timp cu el sa vezi daca si el te place

| Twp3w a răspuns:

Trebuie mai intai sa il cunosti mai bine sa vezi ce este de capu lui...Si daca e o persoana ok si de incredere numai bafta baga-te cu ell daca nu nu isi are rostu sa se dea si altele si sa-ti faca suprize de genu ca mai are si altele pe langa tine,,, succes. funda?:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prblm e ca.ne cunoastem de pe la disco si sora mea il cunoaste de ft mult timp sora mea spune ca ma place mai de mult cica i-a zis surori mele ca i-am atras atentia disi nu pot sa-i spun ca-l plac abia ne cunoasteam nu stiu cum sa intru in vorba cu el