| alexa_1346 a întrebat:

happyputeti sa ma ajutati?batting eyelashesam o problema cu un baiat...adica mie imi place de el sh` nu stiu daca lui ii place de minesadcum sa il faca sa ma placa?:d va rog ajutati`ma:*:*. multumesc moollltt:*:*love struck

Răspuns Câştigător
| Alexoutza a răspuns:

Buna Alexa! Uite si eu am avut aceeasi problema.Si s-a rezolvat! La inceput am incercat sa ii atrag atentia si din cauza asta incepusem sa ma port cam ciudat si sa fac lucrurile care ii placeau lui.Ei am descoperit ca facand asa nu rezolvam nimic, asa ca in fiecare zi am inceput sa observ si alti baieti si sa vad comportamentul lor, si am inceput sa fiu eu insumi.Nu il mai stresam ca inainte,ba din contra am inceput sa il ignor, asa ca pana la urma el m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna.Dar am descoperit ca nu imi era potrivit! Daca nu merge, gandeste-te bine si iti vei da seama ca mai exista si alti baieti pe lumea asta! Bafta si rabdare!

6 răspunsuri:
| Al3xysS a răspuns:

Buna! Desigur ca o sa te ajutam, cu mare placere, de ce mai exista TPU atunci?
In legatura cu baiatul... Pune un prieten sa-l intrebe daca ii place de tine. Daca nu ii place, eu zic sa o lasi balta, dar, daca ii place de tine si stii asta, poti sa incepi, incetul cu incetul sa te dai si tu la el. Il intrebi ceva, in legatura cu ce nu stii si sa stie el, dupa aceea incepi sa filtrezi cu el pana ajungeti sa va sarutati. Dupa ce v-ati sarutat odata lucrurile vin de la sine. Sper ca te-am ajutat.:*

| dydy1243 a răspuns:

Pi fal pe el sa vrea sa te placa...adc spune-i despre tine arata-i ce persoana buna esti gaseste lucruri mai interesante de vb despre tine si cam asta e tot

| DeEa_6574 a răspuns:

Am aceeas problema...crying

| Lorrmdde a răspuns:

Pai

| anya_9009 a răspuns:

Buna...te pot ajuta cu acest baiat eu dava vrei de sigur.acesta este id meu:::numaisuntsingur_any