| Alecsa_8026 a întrebat:

Puteti sa ma ajutati si pe mine:d. urmeaza ziua iubitului meu si nu am habar ce cadou sa ii iau. Dati-mi si mie cateva idei va rog.Multumesc :*

3 răspunsuri:
eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Un tricou personalizat(cu ceva replica tare, sau ceva ce ii place lui), o brăţară, un medalion, o carte(dacă îi place să citească), o brichetă dacă fumează. Si poţi face ceva mai original la împachetat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii poti oferi un pupic dulce:X sau niste ciocolata (daca ii place ffoarte mult), o camasa, si da... ii poti oferi o bratara cum a spus eluveitie sau un medalion cu poza ta in el... o felicitare pe langa alt cadou etc

| MihAelA_1847 a răspuns:

Cred ca tu ar trebui sa stii ce isi doreste cu adevarat.Incearca ceva personalizat, o carte, un DVD bun, o camasa, poza voastra in rama si un pupic.