| AlexandruAdy a întrebat:

Buna
Se apropie Ziua dirigintei mele si as vrea sa ii cant ceva la acordeon
Ce cantari stiti

15 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sigur nu o sa o bucure ideea ta o sa i strici ziua de nastere, ce varsta face este tînără diriginta sau este trecută de 50?

| AlexandruAdy explică (pentru CristiDinBucuresti):

De ce spui asta
Face 40 ani
Eu sunt sigur ca se va bucura

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru AlexandruAdy):

Cel mai bine intreaba o pe ea ea este singura care i ti poate spune daca o va bucura sau nu ideea ta dar trebuie sa cînti si la acordeon si cu gura sa fi un adevarat muzicant.

| AlexandruAdy explică (pentru CristiDinBucuresti):

Vreau sa fie surpriza

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Jamila, eventual si "am iubit o vagaboanta".
Direkt l-a swflet!

| anonimg a răspuns:

Profesorilor nu le plac dedicatiile. Te mai alegi si cu acordeonul stricat de colegi.
Mai bine puneti mana de la mana si ii luati un cadou: https://www.viatasisanatate.ro/minte-caracter-personalitate-editie-completa

| AlexandruAdy explică (pentru anonimg):

Pai si cadou ii facem, am colegi normali, am incredere ca acirdeonul nu va pati nimic
Nu e dedicatie, doar melodie de la multi ani, dar nu stiu ce melodie sa aleg

| anonimg a răspuns (pentru AlexandruAdy):

Https://www.youtube.com/watch?v=ESqq3PVwkzw
Scrii versurile pe hartii ca sa cante si colegii.

| AlexandruAdy explică (pentru anonimg):

,sunt in clasa.a8a.

| BlueDark a răspuns:

Nu te baga la asa ceva.S-ar putea sa nu ii placa(Crede-ma ca stiu mentalitatea unei profesoare, ca-s insurat cu una).

| AlexandruAdy explică:

Fara manele sau populara, doar strict aniversare

| AlexandruAdy explică (pentru addy200):

Hai du-te cu astea
Daca vrei canta tu porcariile alea unde vrei tu, lasa-ma cu astea, vai de capul lor de.manelisti afurisiti,

| addy200 a răspuns (pentru AlexandruAdy):

Eu sincer urăsc manelele, dar ți-am zis ție așa la mișto

| Szabii a răspuns:

Pindu - opa opa
Super piesa
https://www.youtube.com/watch?v=nACp8VBK26w