| Ladyd10 a întrebat:

Bunahappyse apropie ziua varului meu in varsta de 4 ani, si as vrea sa ii fac un cadou personalizat pe care sa scriu ceva special pentru el.dar problema este ca nu stiu ce...m-ati putea ajuta cu ceva citate, mesaje ceva ce as putea sa ii scriu? Fundapuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| qMadiixD a răspuns:

Sper sa te ajute aceste mesaje :*

De ziua ta eu nu-ti pot da decat ganduri bune si rugacini catre bunul DUMNEZEU sa te aiba in paza LUI in orice clipa a vietii tale. LA MULTI ANI cu toata dragostea.

Visele de azi sa devina realitate.
Sperantele de mine inpliniri. Orice cadere un pas inainte. Gindul bun sa te insoteasca mereu! LA MULTI, MULTI ANI!

CAdouri scumpe nu am gasit dar as vrea sa te felicit, sa nu am lacrimi nici tristete doar zambet si blandete sa fii asa cum te-am stiut, sa ai in viata tot ce-ai vrut, dragoste si fericire sanatate pe vecie. Aceasta a fost urarea mea, te felicit de ziua ta!

Chiar daca viata nu e asa cum o doresti, chiar daca cei pe care ii iubesti te mai supara, iarta si uita, zambeste si bucura-te alaturi de noi care iti dorim astazi "La multi ani!", cele mai frumoase ganduri de bine si sanatate

Aceasta este doar un mesaj purtat de vant, iti doresc toata bucuria din lumea si toata fericirea de pe Pamant.

Catelush cu parul cret, Sa ai Jeepul in cotet, Si o vila cu piscina, Cindy Crawford de vecina, O lopata pentru bani, Sanatate, la Multi Ani!happy

LA MULTI ANI DIN PARTEA MEA! :*

Fundita? :*

1 răspuns:
| amykool a răspuns:

Are 4 ani nu cred ca intelege acum daca ii dai ceva de genul acesta, dar daca tu vrei bine. Poti sa ii iei o cutie simpla pe care sa o pictezi tu şi în ea să pui un bileţel si sa scrii ceva pe el, sau sa scrii cu o cariocă pe cutie după ce o pictezi...