| MihaEma a întrebat:

Bunăhappy
Se poate să fiu însărcinată dacă da trei zile, în fiecare zi am sângerat (sânge nu foarte roșu, e diferit de menstruație)? A mai pățit cineva așa? ultima menstruație mi-a venit în 23 Iulie dar m-a ținut numai 4 zile, cu 2 zile mai puțin decât de obicei și a curs și mai puțin sânge ca de obicei.
Menționez că am avut contact sexual neprotejat

6 răspunsuri:
| Lorennn a răspuns:

Se poate sa fie o sarcina, s-au o infectie. Mai intai fa-ti un test de sarcina ca sa stii o treaba si daca nu iese pozitiv, fugi la ginecolog pentru ca e infectie.

| sofisis a răspuns:

Da, se poate sa fie sangerarea de nidatie sau menstra falsa peste sarcina. Cazuri au fost o gramada.

| Sonia822 a răspuns:

Daca n-au trecut 25-28 de atunci, poate fi altceva. Cand esti gravide nu sangerezi... decat daca ai avortat spontan. Mergi la doctor, ti-o fi atins uterul, si daca aveai rana pe uter, a sangerat. Rana pe col, uter nu suna bine. Dar mergi la doctor, sa fii sigura

| MihaelaDart a răspuns:

Fă-ți un test de sânge Beta Hcg îți va indica exact dacă ești însărcinată sau nu. Rezultatul se da in 2-3 zile.

| MihaEma explică:

Ok. Vă mulțumesc tuturor pentru răspunsuri, cine mai are vreo idee despre ce este vorba aștept răspunsuri
Poate voi face un test zilele astea

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la doctor, numai sta sa astepti păreri pe net.