| Anayrda0876 a întrebat:

Ultima dată am avut menstruație pe 21 iulie dar nu a curs mult sânge, nici nu știu dacă o pot considera menstruație, vreau sa menționez faptul că la urinare mă ustura iar sângele era roz, din câte îmi amintesc nu a curs mult și n-a avut o durata normala, mi-am început și viața sexuală de curând. Ultimul contact fiind pe 31 Iulie neprotejat, m-am simțit rău, mă durea burta, îmi amorțea mâna și piciorul și mă durea în partea de jos la ovar, m-am speriat și am făcut mai multe teste de sarcină crezând ca pot fi însărcinată, am făcut și la început pe acelea nu le pot lua în considerare, ele au fost negative. Cele mai ok, le-am făcut la 21 de zile după contactul sexual și tot negativ au ieșit, la câteva zile am făcut din nou, a ieșit tot negativ, am făcut si la 4 săptămâni si tot negativ, pe toată perioada asta nu mi-a venit menstruația mai exact 5 săptămâni fără 3 zile. Săptămânile astea fiind de la ultimul contact până acum în care n-a venit menstruația, dar de pe 21 Iulie de la ultima menstruație și până acum sunt 6 săptămâni, chiar nu înțeleg ce poate fi, pe data de 24 August când aveam 3 săptămâni și 4 zile de la contact am fost la ginecolog și mi-am făcut ecograf și mi-a zis ca clinic nu sunt însărcinată, mi-a sugerat pastilele sa-mi vina menstruația, azi e ultima zi de tratament și nu mi-a venit încă menstruația, mi-e foarte frica sa nu fiu însărcinată, nu sunt pregătită momentan.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Direct am vazut sange roz si mi-am dat seama ca e troll 100%

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Nu-mi da voie să-ți trimit mesaj de asta îți spun asta aicia cine ești și ce vrei? Dece mi-ai dat cerere de prietenie? Dacă ma minți și te dai altcineva îmi dai seama imediată ca minți-_- nu ai șanse să mă minți -_-

| anonim_4396 a răspuns (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Nu ii atrage atentia frate

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce? Ce atenție?

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai frate uităte și tu ce oamenii uităte puțin îmi ca cerere de prietenie da nu zice cine este și ce vrea pai de unde sa știu eu cine este frate? de unde sa știu eu?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Eu cati nenormali am vazut in aceasta viata asta chiar daca sunt tanar dar eu ma feresc de ei, asa ar trebui sa faci si tu frate, ignora-l si totul e bine happy

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce ai făcut azi frate? -_-

| anonim_4396 a răspuns (pentru ElExistaElAudeElVedeElStie):

Lectii, am stat la pc, am facut regula in gospodarie