| Melissa333 a întrebat:

Stau de 4 ani cu un baiat si mama lui cu bunica mea sunt verisoare primare. Este bine ceea ce fac? Multi spun ca nu ca suntem rude, as vrea mai multe pareri. Cel mai bun raspuns primeste funda.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sunteti rude colaterale de gradul VII, astfel ca va puteti chiar si casatori, nu este nici o problema.

6 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Dacă părinții voștri sunt de acord, relația de rudenie e îndepărtată, mergeți înainte! Unii se fac mari moralizator, că faceți copii cu handicap. Habar nu au ce vorbesc.
Nu mai ascultați de gura lumii.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu este bine! Fiind rude primare, adica de sange, ai 99% sanse sa faci copii handicapati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E totul okey. Nu sunteti chiar asa apropiati, incat sa alara discutii

| ibaal a răspuns:

Dupa 4 ani...intrebarea asta nici nu-si mai are rostu' laughing

| Stropdeploaie a răspuns:

Sunteti veri in pana mea!

| BotezanDaniel a răspuns:

Salut! happy Nu vad nimic anormal in ceea ce se intampla.winking O actiune morala se bazeaza si pe emotii nu doar pe idealuri de justitie. big grin Funda?