| SexyGirlSweet1998 a întrebat:

Buna seara, prieteni de pe TPU! happy Deci 'problema' mea este urmatoarea:eu am avut o cea mai buna prietena.La un moment dat o consideram sora de suflet,faceam totul impreuna,stia totul despre mine, iar eu totul despre ea.De cand a inceput scoala acum 3 saptamani s-a racit foarte mult fata de mine, ne-am certat de nu stiu cate ori si ne-am impacat si din cauza aceasta mi-am cam si pierdut increderea in ea. De exemplu intr-o zi ( cam acum 4 zile) am venit impreuna de la scoala, totul ok.Sambata ne intalnim pe strada(eu eram cu o alta prietena) si ea nici macar nu s-a uitat la mine,dar sa ma si salute! Si acum tot eu sunt devina ca nu o bag in seama,zice ea! Eu zic sa o las mai moale cu fata asta,care nu prea stie ce vrea.Voi ce ziceti? Multumesc pentru raspunsuri :*! Celui mai bun si complex, dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Las-o-n pace. nu-i spune nimic urat, spune-i doar ca nu stii de ce s-a suparat, daca incepe sa ti le insire atunci asculta pana la capat cu rabdare, zi-i ca a fost o neintelegere si cu asta basta. las-o sa-i treaca si pana la urma va veni ea la tine. nu o rejecta cand vine. se mai intampla...

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crizata.

| SexyGirlSweet1998 explică (pentru anonim_4396):

Cam da, de fapt e foarte crizata in ultimul timp rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru SexyGirlSweet1998):

Las-o-n pace. nu-i spune nimic urat, spune-i doar ca nu stii de ce s-a suparat, daca incepe sa ti le insire atunci asculta pana la capat cu rabdare, zi-i ca a fost o neintelegere si cu asta basta. las-o sa-i treaca si pana la urma va veni ea la tine. nu o rejecta cand vine. se mai intampla...

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

E cam aiurea, nimeni nu trebuie sa-ti stie secretele, poate ca mama ta, ea ar trebui sa-ti fie prietena cea mai buna

| SexyGirlSweet1998 explică:

Mi-am dat si eu seama acum.Da e cam aiurea :/

| sori88 a răspuns:

Cauta si spune-i cum vezi u lucrurile in privinta ta, si faptul ca ti si iti pasa de ea si ca nu vrei sa o pierzi...

| Gimihumulukuakua a răspuns:

Prieteni? mai rar.

| SellGomezzz a răspuns:

Pai daca chiar tii la ea poti vorbi cu ea de ce e suparata pe tine si incearca sa te apropii de ea! Sper ca te-am ajutat Funda?

| SexyGirlSweet1998 explică (pentru SellGomezzz):

Pai am uitat sa mentionez.Nu e suparata pe mine pur si simplu ea vrea sa ma lase balta...Si de ce sa nu o las? Eu cred ca-i mai bine pentru mine sa 'plece'.Si multumesc oricum >big grin

| Aristocrat96 a răspuns:

Salut.Eu zic sa va intilnici undeva doar voi doua si sa vorbiti de ce ea are asa atitudine fata de tine.Eu cred ca se poarte asa fiindca vorbesti putin cu ea sau ti-ai facut alti prieteni noi.Dar tine minte prietenii adevarati nu se gasesc la o margine de drum

| SexyGirlSweet1998 explică (pentru Aristocrat96):

Asta incerc de 2 saptamani si ma ia in ras si in gluma! Am vorbit cu ea( si nu-i vorba ca eu vorbesc putin cu ea) si a zis ca asa-i mai bine, sa nu mai fim atat de apropiate si i-am respectat decizia, apoi vine si-mi zice ca-i e dor de vremurile cand eram cele mai bune prietene.e foarte nehotarata (nici eu nu o mai inteleg) Si nu mi-am facut deloc, prieteni noi.Multumesc frumos oricum happy