| NadineCasiana13 a întrebat:

Buna seara TPU.Am o problema cam destul de mare.Eu in urma cu doi ani am cunoscut doua fete de vastra mea. (Acum am 14 ani).Si ma inteleg bine cu ele si le.am cunoscut bine.Problema e ca nu ne.am vazut niciodata pentru ca suntem prietene "virtuale". Voiam sa ii spum de el la mama mea pentru ca inseamna foarte mult pentru mine.Dar nu crede nimic.Stiam eu niciodata nu ma va intelege..I.am zis de ele si a inceput sa zica ca "vrei sa nu mai am incredere in tine" "sti ce inseamna cuvantul naiv..sti ce greu e sa fi naiv". Deci da..asa ma intelege.Noroc ca nu a zis sa le blochez ca altfel.Deci ma simt foarte prost si vreau sa plang.De ce nu intelege ca ele sunt singurele prietene pe care le am..si nu sunt niste pedofili?

5 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Pai tu singura spui ca sunt prietene virtuale.De unde stii sigur ca sunt fete? Fa-ti prietene reale cu care te poti intalni, sa le poti vedea.

| Violleta2022 a răspuns:

Cauta-ti prietene printre colegele de clasa, din scoala, printre vecine si verisoara, lasa prietenii virtuali, pentru ca nu vor fii niciodata prieteni adevarati!

| NadineCasiana13 explică (pentru Violleta2022):

Cum vrei sa fiu prietena daca am numai verisoare de 20 de ani sau de 9 si colegii de clasa nu ma agreeaza iar vecine nu am.Numa copii de 5 ani laughing)))Si mda fie cum zici tu

| Violleta2022 a răspuns (pentru NadineCasiana13):

Se pare ca ai un temperament greu de inghitit, probabil esti o persoana dificila, daca si tu confirmi ca nu esti agreata de colegi.
Rar imi este dat sa aud asa ceva, dar daca nimeni din clasa nu vrea sa fie prietena cu tine, atunci, chiar ai o fire uracioasa si trebuie sa te schimbi, ca sa poti avea prieteni pe viitor si poate iubiti, ca nici aia nu te vor agreea daca esti aroganta, snoaba, fara respect sau bun simt.

| NadineCasiana13 explică:

Scuze de greselile gramaticale.dar nu pot de plans