| cappucinno a întrebat:

urmeaza acum vineri ziua unui coleg de-al meu. sunt clasa a 9-a si ne cunoastem de cateva saptamani. Ma inteleg bine cu el, este colegu meu de banca, suntem cei mai tari amandoi in banca :d si nu stiu ce sa ii fac cadou pentru ca ne invita la ziua lui in tomis mall. o sugestie? mersi!

2 răspunsuri:
| Sharpa a răspuns:

Un parfum, un tricou. poate sa fie orice. v-a aprecia pentru ca va cunoasteti de putin timp

| floareasoarelui a răspuns:

Afla ce muzica ii place si ii dai cadou un cd cu artistul preferat. Cadourile nu trebuie sa fie scumpe ci sa fie date din toata inima.