| Alice257 a întrebat:

Este ziua unui coleg de al meu peste 2 saptamani.Este colegul meu de banca stau cu el in banca din clasa 1, si nu stiu ce sa ii iau, chiar nu am nici o idee. Ma inteleg foarte bine cu el si vreau sa fie ceva mai special dar sa nu coste prea mult.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Ia-i ceva de imbracat mai calitativ. Daca stai de atata timp cu el ai cam vazut ce fel de haine poarta. Pe langa asta ai putea sa-i mai iei o esarfa/fular, ceva dulce sau un parfum.

| Zazy a răspuns:

Imbracamintea nu-l face pe om fericit. Daca ii iei o bluza, sa zicem ca la un moment dat, se va face mica, pentru ca el e in crestere. Si cu ce a ramas?
Eu, in locul tau, as cauta poze cu noi, momente frumoase, m-as duce la fotografie, la un studio special, si as cauta o rama potrivita. Desigur, daca trebuie, voi edita si pozele, voi pune texte de prietenie, etc.Intelegi tu! Va fi un cadou special pentru el. Si asta iti zic din propria experienta. Eu am primit astfel de cadou, si nu vrei sa stii ce am simtit, sufletul meu era cuprins de bucurie, am primit de la cea mai buna prietena. Deci asta conteaza cel mai mult. Si acum da, poti sa-i iei si lucruri materiale, gen parfum. Tu trebuie sa stii ce-i place! happy
Pa, pa.