| anonim_4396 a întrebat:

Stiti vreun leac naturist pentru scurgerile urat mirositoare?
Dar de la farmacie ce pot lua?

4 răspunsuri:
| FerLin a răspuns:

In astfel de situatii e cel mai bine sa mergi la medic. Nu-ti fie deloc rusine, tuturora ni se intampla asta iar medicii de profil sunt asa de plictisiti de ceea ce fac incat pana ai iesit din cabinetul lui deja a uitat de tine si problema ta.
Deci sa nu ai retineri in a merge la medic.

| Adry05 a răspuns:

E posibil sa fie o infectie. Incearca Tantum Rosa. Sau mergi si spune-i farmacistei problema exact si-ti poate recomanda ceva.

| Mussette a răspuns:

Cel mai bine e sa mergi la medic, cai e posibil sa ai vreo infectie sau candidoza.

| MelissaAdela a răspuns:

Ceaiu de flori de salcam(brebenel) sau de pelin.Te poti spala cu ele acolo jos in zona aia