| bridget14nichole a întrebat:

Buna sunt o fata de 15 ani si am o relatie cu un baiat de 3 lunilove struck! Am facut revelionu impreunalove struck! S-a purtat minunat cu mine! Insa pe mess cand vb este neglijent nepasator (nu prea intra asa des pe mess 3 ori pe saptamana ) insa cand ne vedem este foarte ok happy. De ce aceasta schimbare?

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Tu-ţi trăieşti relaţia în spaţiul 3d al lumii reale sau în spaţiun 2d al messengerului?

| gigiro a răspuns:

Mie mi se pare mai mult decat normal, modul lui de comportare. Daca vorbiti cand va intalniti, consider ca mess nu-si mai are rostul. O sa ajungi sa nu mai ai ce comunica cu el.Masura in toate, asta e deviza!

| Baton a răspuns:

Poate ca acasa stau ai lui langa el si incearca sa scape de toata lumea de pe mess fara a sta parintii lui sa se uite in discutiile lui.
incearca sa aflii de la el de ce este neglijent si nepasator atunci cand este pe mess.
acum nu il poti acuza ca nu intra mai des pe mess deoarece poate omu nu are ce face pe mess sau este satul de el.
mult noroc in viata!

| Mentaaaaa a răspuns:

Buna!

Eu cred ca mereu cand intra se mai uita la un film, un video clip, mai joaca un joc, asculta muzica si este atent la ea si de asta este plictisit pentru ca este prins in actiunea pe care o face in acelasi timp in care vorbeste cu tine. Stai linistita oamenii nu sunt in realitate cum sunt pe messengerwinking si daca el este ok atunci cand esti cu el in viata reala atunci cred ca este de-ajuns.

Sper ca veti avea o relatie lunga si frumoasa! Pa!

| ProjectJackpot a răspuns:

Mda...cred ca il sacai cam mult raised eyebrows

| Clauditza21 a răspuns:

Poate nu ii place sa vorbeasca pe mess...happy Nici prietenului meu nu ii place si suntem impreuna de 1 an si 2 luni, dar pur si simplu el nu prea sta la taclale pe mess ca nu ii place. Poate asa si cu prietenul tau

| bridget14nichole explică:

Cateodata imi mai arunca replica"am avut niste trebuie"iar asta ma deranjeaza intr-un fel big grin.

| bridget14nichole explică:

Cateodata imi spune"am avut niste trebuie" fara a spune anume ce. Iar asta ma cam deranjeaza cateodata.