| BreeTanner a întrebat:

Sunt cu un baiat de aprox. 3 luni. Il iubesc dar nu ne vedem asa des si lucrurile s'au racit putin. Recent ne'am vazut, dar nu s'au schimbat asa multe in comportamentul lui.Adica la inceput imi arata ca ma iubeste, simteam eu asta acum nu mai stiu.Nu a zis nimic ca ar vrea sa ne desp. El era mai aventurier, avea rel. de o saptamana-2 saptamani maxim. Cu mine e de 3 lunilove struck cand deschid subiectul asta imi mai spune ca tine la mine, da nu cum mi-o spunea la inceput. Dc s-a racit asa? ce ar trebui sa fac? sa il caut mai des? baieti va rog ajutoor! funda! >big grin

Răspuns Câştigător
| Honeybunny a răspuns:

Nu e neaparat ca s-a plictisit. Stiu cum e.Tu crezi ca are ceva cu tine dar uite probabil el fiind inainte cu fete mai putin timp nu e genul sa fie chiar arat de lipicios.si poate vrea sa nu fie foarte lipicios sa nu se plictiseasca si de tine cum s-a plictisit de restul fetelor. Nu il intreba des daca s-a plictisit sau daca mais imte ceva pentru tine pentru ca baietilor nu le place sa ii intrebi.Fi cat mai naturala in orice situatie, si daca vezi ca e abatut si daca vezi ca e plictisit incearca sa fi tu insati si sa nu insisti pe aceeasi subiect daca nu ii face placere sa discute sau ceva de genul acesta.Dar uite poti sa il provoci la o discutie si sa ii explici ca tii la el mult si te'ar durea sa va despartiti si ca daca va avea ceva sau va simti ca i s'au schimbat sentimentele fata de tine sa iti spuna si asa nu o sa stai cu stresul "oare am facut ceva? oare ma mai place?" si svei sti exact daca raceala din relatia voastra se datoreaza sentimentelor sau pur si simplu sunt stari mai aiurea sau obisnuinta dintre voi sau cine stie ce probleme.succes:*

3 răspunsuri:
| dani_3310 a răspuns:

''ochi care nu se vad se uita'' nu stiu sincer ce ar tb facut eu zic sa ast sa vezi el ce are de gand iar daca el nu face nici un pas in relatie atunci nu stiu decizia ta

| XxY_5456 a răspuns:

In nici un caz sa nu te culci cu el, gandindu-te ca in felul asta o sa il tii langa tine! (lasa-l sa merite). si da. s-ar putea ca banuielile tale cum ca ar avea pe altcineva sa fie intemeiate (nu e greu de inteles ca la asta te gandesti) happy. Ce sa faci? Nu schimba nimic! Daca continua in felul asta. inseamna ca iti pierzi timpul aiurea.

| mihha_6887 a răspuns:

Chiar daca nu sunt baiat, o sa te ajut cu un raspuns. ai zis ca e genu care cauta aventuri, atunci ar trebui sa realizezi ca s-a cam plictisit... poate pentru el a devenit o relatie monotona, incearca sa schimbi cea in relatia voastra incearca sa il ti langa tine facand mereu lucruri noi, nu-l lasa sa se distanteze de tine.
de cautat nu cred ca trebuie in primul rand sa il cauti tu(ca fata) daca tine la tine va veni el, iar in al 2-lea rand sa nu insisti, deoarece se va satura si mai mult de tine. succes big hug