| nightelegance a întrebat:

Avem o saptamana de cand suntem impreuna:X de unde imi dau seama ca incepe sa tina la mine? sau daca chiar ma place?

2 răspunsuri:
| Masacven a răspuns:

Iti voi da un raspuns simplu, deoarece intrebarea nu necesita un raspuns prea detaliat.
Iti poti da seama ca tine la tine/te place din ce ai zis tu mai sus.
Sunteti impreuna, nu?
Sunteti impreuna pentru ca exista atractie reciproca intre voi.
Acum, tine doar de voi ce vreti sa faceti cu relatia asta.
succes!

| Simonasimi a răspuns:

Buna. Greu de spus. O sa intelegi prin cuvintele lui, comportamentul si mai multe.big grin