| neIIu a întrebat:

sunt un tip pozitiv nu ezit nici o clipa sa iti spun ce simt in fata sunt ft nervos din cauza la asta cred ca am pierdut o fata care am fost impreuna 2 ani si 5 luni o iubesc enorm. dupa zodie LEU de multe ori poate am fost prea gelos prea exigent dar o iubesc la nebunie sunt mult prea mindru si asta ma ucide pe dinauntru! Era totul perfect aseara mam incapatinat ca de obicei si i-am spus ca daca mai schimba passurile de la siteurile de socializare nu mai vreau sa o vad si ea chiar asa si a facut a schimbat mai mult am jurat pe viata viitorilor mei copii ca daca schimba totul s-a pierdut eram sigur in mine sunt intr-o situatie dificila nu mai stiu ce sa fac!, i-am scris intr-un sms ca daca a facut aceasta alegere sper ca estea cea mai potrivita pentru ambii... am primit un raspuns : ( Sa stii ca chiar daca ma doare...nam sa ma las manipulata de tine ti-am spus nu-s o papusa sa fac numai ce vrei tu ) nu am cerut atit de mult, doar am vrut sa o pazesc de persoanele invidioase, am ferit-o de alcool, tutun, droguri.dar am facut-o pentruu ea, o vedeam viitoare mea sotie, mama copiilor mei, eu am fost primul baiat din viata ei! imi era prea frica sa nu o pierd, dar acum sunt in labirint sunt blocat, disperat si distrus sufleteste! Ajutati-ma va rog, dati-mi un sfat!, eu nu mai pot gindi! sunt o persoana inchisa nu am vb niciodata cu nimeni despre ceea ce simt, nu iubesc sa ma pling despre problemele mele personale dar simt ca ma pierd in ginduri! va rog frumos ajutati-ma! Lacrimele curg neincetat nu am pofta de mincare, nu vreau sa vad pe nimeni! o Iubesc lume! imi vine sa strig in gura mare!

Răspuns Câştigător
| Cupcake a răspuns:

Bravo pentru ea! Scuze, dar chiar a avut mare dreptate in mesaj. Si tu ai gresit foarte mult, deoarece nu ai ferit-o doar de droguri, alcool, etc. Tu ai ferit-o de toata lumea exterioara. Sunt sigura ca daca ar fi fost ceva normal, ai fi inchis-o si in casa ca sa stea cu tine 25/24. Esti prea posesiv, ar trebui sa lucrezi la asta pentru ca altfel vei avea multe de pierdut. O perioada las-o singura, sa se gandeasca si dupa reia legatura cu ea si arata-i ca te-ai schimbat. Si daca iti vine sa tipi, tipa, plangi, fa orice te va ajuta sa te descarci.
P.S. nu distruge lucruri, nu, asta nu, doar daca nu mai ai nevoie de ele
Sper ca te-am ajutat. Pup

31 răspunsuri:
| Cupcake a răspuns (pentru anonim_4396):

Negativa si incheiem conversatia aici.