| Smurf a întrebat:

sunt un user mai vechi dar nu mai pot intra in cont, asa ca mi-am facut altul.Am nevoie de cateva idei de la voi.Romantismul din relatia mea a disparut desi nu suntem impreuna de mult timp(~2 ani), asa ca m-am gandit sa ii fac o mica surpriza, clasica cina romantica(nu am mai facut-o niciodata si nici nu prea stiu sa gatesc). As vrea sa imi spuneti voi idei pentru o astfel de seara, de la cum sa il astept, la meniu, vestimentatie si tot ce mai este nevoie. Daca este din proprie experienta, cu atat mai bine.Multumesc!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In asemenea cazuri, orice schimbare de atitudine si comportament ar trebui facuta, exclusiv, in concordanta cu ceea ce simti tu; formalismele conduc, de cele mai multe ori, la esec.