| ionelutza95 a întrebat:

Buna TPU
A m 19 ani si o foarte mare problema in legatura cu baietii.Sunt foarte pretentioasa si nu reusesc sa imi fac o relatie serioasa. Vorbesc cu baieti si am fost si la intalniri dar pe parcurs le gasesc defecte.Tin sa precizez ca am avut relatii, dar nu am iubit nici o data.
As vrea sa imi spuneti ce sa fac

Răspuns Câştigător
| Uir_Aearphen_1984 a răspuns:

Sa continui sa mergi la intalniri, sa iti pastrezi standardele ridicate si..cam atat. Cand va fi ceea ce trebuie, vei simti.

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Cam asa sunt si eu, pretentios cu draci(pot spune)Insa find un tip care ma consider cat de cat mai special, si nu ma incadrez in marea majoritate a barbatilor caut ceva mai special, si mna, inca caut. laughing

| express11 a răspuns:

Stai linistita, nu-i timpul trecut.

| SkyPilot a răspuns:

Asteapta, in acest domeniu mai mult ca in altele graba strica treaba. Ramai asa cum esti, esti OK. Se va gasi unn baiat pe care sa il placi si care sa te placa si el pe tine.

| grab a răspuns:

Heheh... aici e mult de discutat.
poate problema e la tine, poate esti mai baietoasa, poate ai prins asa o frica sau un dispret de baieti mai din copilarie, poate ceva prin comportamentul parintilor.
poate esti o fire mai dura, sau poate se pierd baietii cu firea in preajma ta si nu s-a gasit unul care sa te faca sa il visezi si sa il doresti tu femeie pe el ca barbat!

| ionelutza95 explică (pentru grab):

Nu sunt baietoasa, sunt cat se poate de feminina.
Cred ca sunt doar pretentioasa.

| natashadeea01 a răspuns:

Aa pai problematica esti tu. vezi draga mea tu ti-ai creat un anume model de barbat care intra in categoria ta..sa spunem gen tipul perfect lol.si cum tipul perfect nu exista tu de la bun inceput traiesti o iluzie cu perfectionismul..de asta le gasesti defecte. intrebarea mea este :tu esti perfecta? stiu ca e ca un head shot dar draga mea pana nu te uiti la propriile defecte si cand ai sa iti cunosti propria persoana indeauns de bine abia atunci vei stii care sunt criteriile dupa care vei putea cauta un barbat si app si vb aia pan la urma, alegi alegi si nu mai ai ce sa culegi. esti fata..tre sa ai o reputatie

| ramonik96 a răspuns:

Ppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppppp