| CodreanuC a întrebat:

Daca o fata vrea o relatie, dar nu una serioasa, poate sa isi schimbe parerea pe parcurs?

5 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Daca de la inceput spune ca nu vrea ceva serios este clar ca nu esti ceea ce cauta ea.
Acum se poate intampla sa-si dea seama ca esti ceea ce cauta, si sa devina o relatie serioasa, sau cel mai probabil va mentine o relatie cu tine doar pana va aparea unul ceva mai apropiat de dorintele ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sansele sunt 50/50.

| litere123 a răspuns:

Da cred
Fiecare fata e diferita

| Daniela944255 a răspuns:

Dacă nu vrea una seriosa...nu ar însemna ineapărat să își schimbe părerea.În mare parte poate sa-si schimbe parerea

| Daniela944255 a răspuns:

Da,ar putea...acum depinde