| Valeennavoleena65 a întrebat:

Buna TPU! am 4 conturi de tik tok si unu e fals pentru a urmari pe cineva dar problema e ca cand dau pe contul ala fake imi apare lista de prieteni gen ca un for you de pe celalalt cont al meu personal am cautat pe cineva si dupa am vazut ca apare lista iar si iar oare persoana aceea o fii vazut ca sunt eu? gen pe contul personal am activiatile pentru cine mi-a vizualizat contul si pe celalalt nu

1 răspuns:
| neymar94 a răspuns:

Daca cel fals are alt nume, nu are cum să știe nimeni cine e acea persoană.
Recomandările apar datorită cookie urilor si a căutărilor.