| Diana222 a întrebat:

Buna TPU.Am cunoscut un baiat si imi place foarte tare de el.Dar nu sunt sigura daca lui ii place de mine.Cum sa il fac sa ma placa? Sfaturi cv daca se poate.Va rog mult..Mercii

Răspuns Câştigător
| AnnexDisaster a răspuns:

Daca l`ai cunsocut si va vorbiti, poti vedea usor daca te place, vazand daca se apropie de tine, daca el te baga in seama si face unele gesturi, sau daca pur si simplu dse uita la tine incontinuu. Sunt multe chestii la care baietii nu prea sunt subtili, si se vede pe fata lor, ai putea sa fii mai smechera, si sa-l tragi de limba sa vezi daca te place si sa-l intrebi de cine ii place. Daca nu te place, nu prea te baga in seama, vorbeste cu tine de parca ar fi oricare alta fata, si nu face geturi sau fapte cavalerestiwinking. Depinde de la o personalitate la alta, funda?puppy dog eyes

12 răspunsuri:
| MariA00 a răspuns:

Nu ai cum sa-l faci sa te placa. Intai trebuie sa vorbesti cu el, macar sa stie ca existi si ca il placi.

| Reek54 a răspuns:

Il intrebi pur si simplu, daca nu te place asta e, altul, daca te place veti avea o relatie fericita, foarte simplu.

| y0nutz3ly a răspuns:

Bagate cu el in seama

| whiteviper98 a răspuns:

Baietii iubesc sexul. Vorbeste despre asta, dar mai subtil sa nu te creada vreo panarama. si te va iubiwinking happy.

| cristeaflaviurafael a răspuns:

Sa nu ai emotii sa fii tu insati si sa gandesti pozitiv

| Woman2Womanro a răspuns:

Atunci cand stai de vorba cu el ai putea sa afli daca are o prietena. In cazul in care e deja intr-o relatie, nu prea ai ce sa faci. Daca nu are o prietena, ii poti sugera ca nici tu nu ai pe nimeni. Arata-i ca-ti place, fara sa exagerezi. Complimente sincere, zambete, priviri. Oricum, la varsta ta e posibil sa te tradezi singura prin roseata obrajilor happy Bafta

| Ciklone_Adelina_1980 a răspuns:

Te duci la el si ii zici ce ai pe suflet si el daca zice da ii zici multumesc ca mai lasat sa spun ceama vut si ii zici daca vrea sa iasa in orasi si vei trai cu el cat vei vrea happy kiss

| Soda1234567 a răspuns:

Pai eu daca as fi in locul tau as bate mai multe apropouri si as incerca sa deschid subiectul. Sunt destule sanse ca si el sa te placa, in schimb daca nu, nu e sfarsitul lumii vor veni si alti baieti care iti vor atrage atentia.

| StefiiLove a răspuns:

Pai...fi tu insuti.
Poti sa bati apropouri sau sa il intrebi direct daca te place.Sau daca nu ai curaj pune pe una din prietenele tale sa il intrebe sau il intrebi pe mess.Ai mai mult curaj daca nu esti fata in fata cu el
Sper ca te-am ajutat.Si bafta :**

| niposs a răspuns:

Fa-l in asa fel incat sa te scoata el la un suc, fa-l sa vrea sa te cunoasca! Daca reusesti asta, este al tau. happy

| Roscatu_Dany_1995 a răspuns:

Daca doar ce l-ai cunoscut incearca sa il cunosti mai bine si sa va intalniti mai des pentru ca nu tot timpul este dragoste la prima vedere din ambele parti.