| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a spus un baiat ca in general ma place pe mine.Cum adica "in general"?

7 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Adica te place dar nu vrea sa-ti spuna clar ca sa nu ti se urce la cap big grin
Bate apropouri.

| consiliera a răspuns:

E nehotarat, nu esti cea mai buna optiune a lui dar in lipsa se multumeste doar sa se culce cu tine

| mona a răspuns:

Dintre toate fetele pe tine te place mai mult

| BlackheartQueen a răspuns:

Buna!
Depinde si de context. Din cate vad, nu e prea hotarat.

| neutrino a răspuns:

Adica, in "general" lui ii plac fetele si cum si tu esti fata, faci parte si tu din aceasta categarie.

| sokey a răspuns:

Adica dintre toate fetele tu esti cea mai speciala si mai mult te place pe tine. In general un baiat ii palce de mai multe fete. De exemplu mei imi plac toate fetele frumoase. Daca vine una la mine sa ceara sa fim impreuna eu ii spun "Da" si invat in 2 3 zile sa o iubesc. One Love.

| Thextruexme a răspuns:

Asta e ciudat pentru ca depinde daca a venit sp[ontan la tine sa iti spuna asta sau i-ai zis tu pima si el nu a mai stiut ce sa zica uat priun surpindere. In general probabil se refera ca in tota esti ok dar nu consider ca este chiar o frumoasa declaratie de dragoste straight face.