| EllySwaqqKhalifa a întrebat:

Buna TPU.Am si eu nevoie de ajutor.imi place de un baiat de la mine de la scoala si cred. Cred*doar ca si lui ii place de mine.El nu cred ca stie ca mie imi place de el.si mie mi-e rusine sa merg sa il intreb daca ii place de mine.Cum pot FII SIGURA. Ca lui ii place de mine? mersii

3 răspunsuri:
| WildLatte a răspuns:

Incearca sa-ti faci curaj si sa-i spui atunci cand sunteti doar voi doi, dar daca nu poti sa-i spui in fata uitata-te la comportamentul lui. Daca se uita prea insistent la tine, sau daca se fastaces-te si nu mai stie ce sa spuna cand esti in jurul lui, daca e atent cu tine, daca iti zambeste. ect. Sunt multe, dar ca sa-ti dai seama doar fi atenta la comportamentul lui fata de tine.

| yCaRe a răspuns:

Daca iti place de el du-te si spune'i, nu este nimic rusinos in asta.

| kata1 a răspuns:

Iti spun din propria mea experienta sh mie imi placea de un baiat dar m-am dus sh i-am spus nu fi timida