| Sanduleac_Natalia_1997 a întrebat:

am nevoie de ajutor, implinesc un an impreuna cu prietenul meu si nu stiu care ar putea fi cadoul perfect pentru el, ofer fundita happy:*

Răspuns Câştigător
| Muffinss a răspuns:

Duci la un studio foto o poză cu voi doi ca ei sa o transforme într-un puzzle, și îl veți face împreună, sau brățări cu jumătate de inimă, saaau ceva ce vă reprezintă. big grin

5 răspunsuri:
| fotomatic a răspuns:

Cel mai frumos ar fi ceva personalizat, o cana termosensibila de ex. (care isi schimba culoarea), o perna, un glob in forma de inima, etc. Uita-te pe aici: http://epersonalizari.ro/

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Ceva personalizat cu voi 2, un tablou, o perna, o cana.

| manuel72 a răspuns:

Aveti nevoie de ocazii speciale pentru a va face cadouri? Doar atunci va faceti? Din cate stiu eu, indragostitii n-au nevoie de evenimente pentru a-si face cadouri.

| caiboiul a răspuns:

Iai o poza cu voi doi iai o inimioara sau lantisor de aur srcis numele vostru pe el si dai un pupic fate cat mai cocheta

| UnNimeniPentruVoiSiCeilalti1627488191 a răspuns:

Am eu o varianta laughing Ducetiva la o intalnire. Faceti dragoste deseara si gata... Cadoul perfect laughing