| Sanduleac_Natalia_1997 a întrebat:

Implinesc un an impreuna cu prietenul meu si nu stiu care ar fi cadoul perfect, am nevoie de ajutor, dau fundita happy:*

Răspuns Câştigător
| biliana a răspuns:

Cumparai ceva simbolic, in orice caz nu o bratara de argint cu numele lui pe ea alea sunt cele mai oribile cadouri pe care le poate primi un baiat; poti sa-i faci cadou o rama frumoasa cu poza voastra si inca ceva ce-si doreste el multbig grin

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu exista nimic perfect, iar in cazul tau trebuie sa fii inspirata cu ceva ce-i place lui, lucru pe care tu trebuie sa-l stii, noi nu avem de unde sti ce placeri are el, si ce fonduri ai.

| paulpetrolistu a răspuns:

Ai putea sa ii iei un pachet cadou cu after shave, deodorant si celelalte chestii