| anonim_4396 a întrebat:

Prietenul meu vrea sa facem sex, dar o sa para dupa ca`s o usuratica.Suntem impreuna de 1 an si 12 luni, maine se implinesc 2 ani. A zis ca asta sa fie cadoul :. Cum ar trebui sa stau? Sau nu stiu? Cum se face acest lucru?

12 răspunsuri:
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

2 ani si esti o usuratica? laughing Dar acele din prima zi care deja trec in pat? Fii serioasa, daca il iubesti, vei da acest pas, si daca a stat atat timp cu tine respectanduti opinia ca nu ar trebui sa faceti inca, inseamna ca tine la tine. Totul vine de la sine, nu are niste actiuni care trebuie sa le faci standard laughing) Bft

| alalexandra a răspuns:

Come on ai 11 ani?

| 1People a răspuns:

Gandeste-te doar ca el sta de doi ani cu tinewinking de la 14 ani sa inteleg ati crescut impreuna va cunoasteti eu zic ca meritawinking Lasate purtata de val si o sa vezi ca relatia voastra o sa continue f bine

| AlleSss a răspuns:

Nu,n`am 11 ani.Am 16 tongue

Răspuns utilizator avertizat
| Escape a răspuns:

Daca nu iti doresti nu ar trebui sa o faci! Fa-o cand simti ca te-ai documentat destul si ca esti pregatita sufleteste! succes, sper sa iei decizia corecta.

| Spufulette a răspuns:

Hai sa iti zic o chestie...Sunt baieti care iubesc dar dupa ce fac sex nu mai iubesc.O persoana mi-a spus odata ca nu o **** daca vrei sa o iubesti. Dupaia da de pi*** si o sa vrea mai mult...

| AylinPff a răspuns:

E simplu.Lasa-te purtata de val.si ai sa vezi ca nu e greu:d

| AlleSss a răspuns (pentru AylinPff):

Sigur nu e greu? Tu ai facut-o? Si cum e? Ce simti?

| maddutza a răspuns:

Tu esti sigura ca o vrei cu adevarat nu trebuie sa fi obligata... tu nu trebuie sa faci nimicwinking