| anonim_4396 a întrebat:

Urmeaza sa implinesc 18 ani! Nu vreau sa imi fac majoratul acasa! De ce? Ca m-as plictisi.Ma gandeam sa plec cu prietenul meu pe undeva. Voi ce spuneti? Vreau idei cat mai multe.Va fi o zi importanta pentru mine si chiar am nevoie de ajutor, vreau sa iasa perfect!

12 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Urmeaza sa implinesc 18 ani! Nu vreau sa imi fac majoratul acasa si nici in alta parte. De ce? Nu se merita.
De-as fi avut prietena as fi luat-o de manuta si m-as duce la Paraul Rece, langa Predeal.

daniela
| daniela a răspuns:

Daca asa te-ai simti tu bine de ce nu. Un sfarsit de saptamana romantic in doi la munte ar fi ceva deosebit si de neuitat Asa ti-ar recomanda femenia din mine dar ca mama nu stiu daca te-as lasa, mai bine plec eu de acasa si dai tu o petrecere intre colegi.

mariana
| mariana a răspuns:

Chiar daca vrei sa fugi, sa-ti sarbatoresti ziua de nastere romantic, numai tu si pretenul tau, cred ca nu te-ai gandit prea bine. Aceasta este o aniversare importanta si familia ta, cu certitudine si-ar dori ca s-o petreceti impreuna pentru ca asa ar da bine pentru toata lumea.
Nu fi egoista si ii lipsi pe ai tai de prilejul de a te sarbatori, pentru ca acest lucru i-ar putea rani. Ai timp si pentru o escapada in doi, la un sfarsit de saptamana, dar faptul ca devii adult ca, vei putea sa iei si tu decizii singura pentru viitorul tau cred ca trebuie sa te responsabilizeze si acesta ar fi primul pas facut ca"om mare". Eu iti dorescsa fii fericita, sa ai ocazii multiple de a-ti sarbatori evenimentele majore din viata ta si sa poti sa-ti realizezi visele, prin forte proprii.
La multi ani, buni, cu reusite si cu multa sanatate si sa fii iubita de cei dragi tie.

mariana
| mariana a răspuns:

Ma bucur ca ti-am fost de ajutor. Inca o data "La multi si fericiti ani" si ai grija ca, fiind adult de acum incolo ai independenta dar ai si o mare responsabilitate de a face bine tot ceea ce faci. Mult succes si multa sanatate.

| Orannginna a răspuns:

Eu mi l'as face pe plaja! De fapt...asa am sa si fac. laughing

| LoryM22 a răspuns:

In tabara cu colegii organizata de mama ta

| rap4life a răspuns:

La multi ani :*:* si tot ce-ti doresti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La multi ani!
pai eu l-as face "in doi" bineinteles - la un restaurant sic (chic)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dac te simti bine de ce nu du-te

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc frumos tuturor pentru raspunsuri! Rap4life, multumesc pentru urare! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mariana, multumesc frumos.Ca de obicei sfaturile tale imi sunt de ajutor! Cred ca pana la urma voi impaca si capra si varza. Voi sta toata ziua cu ai mei, iar seara voi pleca undeva cu prietenul si gasca! Cred ca asa se cuvine si ar fi cel mai bine, ai dreptate! Va multumesc tuturor inca o data!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si pe mine ma bate gandu big grin