| OnlyTheScript a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru. maine este 1 martei si as vrea sa ii ofer ceva unui baiat la care tin mult. dati-mi si mie niste idei: cam ce pot sa ofer unui baiat de 1 martie (martisor sau ce?).

8 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

Maine nu e 1 martie, e 28 februarie. Daca tii la el, dar nu e nimic intre voi, poti sa ii dai un martisor cu o inimioara, si o felicitare pe care sa scrii "O inimioara, daca o vrei, e a ta"

| Seby90 a răspuns:

Fa-i cadou daca vrei sa faci misto de orientarea lui sexuala laughing.

O seara buna.

| viotedy a răspuns:

Da de 1 martie se da martisor la baieti si de 8 martie invers.

| Alphabeat a răspuns:

Nu se dau cadouri la baieti de 1 martie. Doar baietii dau cadouri/martisoare fetelor. Daca tii atat de mult sa ii faci ceva cadou, cumpara-i un martisor cu un trifoi sau cu un cosar big grin Te salut!

| ORDKEO a răspuns:

Maine nu este 1 martie, poimaine este, a si la baieti nu se dau martisoare sau cadouri de 1 martie din cate stiu eu.

| detty24 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa-i oferi ceva, mai ales nu de 1 martie cand se ofera martisoare la femei... Daca tii mult la el poti sa-i cumperi o bratara pe care sa o poarte mereu si sa-i aduca aminte de tine sau altceva dragut, dar nici intr-un caz nu de 1 martie. Ca doar nu e femeie sa primeasca martisor tongue

| LuFacs a răspuns:

Esti in urma cu o zi.Maine suntem in 28 Februarie, Vineri este 1 Martie, si din cate stiu se dau martisoare la fete, nu la baieti.Asta numai daca vrei sa ii faci un cadou ca vrei tu, pe care ai putea sa il dai oricand nu neaparat de 1 martie.

| alin81severin a răspuns:

Home box cinema, un ceas de mana sau o mica damigenuta de ceva "material". Funda?