| xXCheeseXx a întrebat:

Buna TPU
Am nevoie urgent de niste bani nu o suma exagerat de maree.
Maine voi pleca sus la bunica mea.Si nu stiu cum sa ii zic sa imi dea ceva bani [acum vreo 2 zile mi-a dat 10 lei]
Am ff mare nevoie de eii.Insa imi este cam rusine sa ii cer banii.
Cum sa ii adresez intrebareaa? Sii ce motiv sa bag?thinking
Fundoii

Răspuns Câştigător
| Lovelykat a răspuns:

Pai ii bunica ta si te inteleg ca ti-e ruisine.ii poti spn asa
1)Ii poti spune ca ai nevoie de bani pentru a achita cv a skl'
2)O poti ajuta in schimbul unor banuti
3)Spune-i direct si spune ca ii vei da inapoi

3 răspunsuri:
| emabrumareanu29 a răspuns:

Buna! Ce-ai spune sa ai un venit suplimentar?Id-ul meu este ema_brumareanu@yahoo.com ,iti pot da mai multe detalii.

| BoboKitty a răspuns:

Iti trebeuie la scoala. bunica mama si tata nu au bani sa imi dea si trebuie sa imi iau ceva lka scoala

| Radulescu_Anton_1982 a răspuns:

Daca intrebarea mai e valabila,
da-mi un mail pe
anton. radulescu @ gmail. com