| mada_2121 a întrebat:

Buna TPU am o mica mare problema.imi place foarte mult un baiat.este cu un an mai are decat mine dar nu am vb niciodata cu el fata in fata.
am ID-ul lui de mess dar nu am vorbit niciodata. ce r trebuii sa fac ac sa ii atrag atentia? FUNDITA

Răspuns Câştigător
| Diiana_9146 a răspuns:

Pai in primul rand intreaba`l ce face, asa te bagi in seama si apoi discutati, dar ai grija pentru. ca dupa ce ati discutat s`ar putea ca el sa creada ca o sa deveniti buni prieteni si in nici un caz altceva(sa fiti impreuna).tu incearca sa ii atragi atentia dar poate aveti lucruri in comun si aveti subiect de discutietongueiti tin pumnii:*

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa vorbesti cu el.

| Simpatic a răspuns:

Sa te imbraci sexy si sa il faci sa te doreasca happy.Ce naiba e cu voi? e atat de greu sa intri pe el pe mess si sa discutati? daca are prietena si totusi vrea sa va vedeti clar este un afemeiat si nu prea ar trebui sa fii prin preajma lui, daca nu e si te place o sa va vedeti... oricum nu poti afla de cand vorbind si analizand, prin telepatie nu se poate.

| AdriiAnna a răspuns:

Pai fii mai insistenta pe mess cand intra zii sall si pune la status ceva cum ar fi tonguee cine iubesc eu e secretul meu! si dupa cateva zile daca vorbeste frumos cu tine intreaba-l daca vreti sa va vedeti kiss.