| avril_8866 a întrebat:

Am si eu o problema.Imi place de un tip si nu stie decat o fata (BFFS).
Un coleg imi spune ca lui i-a spus ca lui ii place de mine, dar in schimb de abia vorbeste cu mine baiatul respectivlove struck Chiar sunt confuza.De vreo doua ori am vorbit la scoala, iar saptamana trecuta de abia daca l-am vazut.Problema mea e ca imi cam lipseste tupeul.De multe ori am impulsul sa merg la el in clasa si sa-l chem afara, dar imi e rusine... Sfaturi, incurajari, propuneri de cum sa-i atrag atentia adica cu ce subiect. FUNDA!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Estii.

esti buna?

| alice_4749 a răspuns:

Bunahappy
fi pur si simplu tu!
ai nr lui? id?
happy
cauta`l!
intreaba`l de vorbalove struck
saluta`l tu prima vezi reactia lui!
daca iti zambeste si iti raspunde la salut!
e foarte bine!
:X
bine!
sper ca te-am ajutat!
:Xkiss!
alice`!