| mady_7860 a întrebat:

imi place de un baiat care este mai mare cu un an decat mine in timpul scolii orice am facut nu i-am putut atrage atentia iar acum in vacnta pe mess am inceput cu o mica introducere si i-am spus ca imi place de el si el nu a zis nimic. ce sa fac ca sai atrag atentia asupra mea?

2 răspunsuri:
| bOse a răspuns:

Propune-i sa va intalniti.

| mY-MuM-OverMediCateS-m a răspuns:

Pai poarta-te cat mai normal sau incearca sa-l ignori. Daca aveti prieteni comuni iesiti cu aceeasi prieneni si nu te stradui sa-i atragi prea tare atentia. Daca incerci sa il ignori si tot nu te baga in seama incearca sa-ti gasesti un prieten care sa arate cat de cat bine si afisaza-te cu noul prieten in fata baiatului p care il placi...luati-va de mana, pupati-va, etc... poate asa o sa devina gelos.
Bafta!